Taisyklės perkant internetu

Bendrosios el. parduotuvės naudojimosi taisyklės

 

Taisyklės, kurių privalu laikytis - čia

 

1. Norėdami pirkti kino bilietus internetu, Jūs turite užsiregistruoti mūsų interneto svetainėje www.kinasdainava.lt (toliau –  „Kinas Dainava“).

2. Registruojantis svetainėje Jums reikia susipažinti su Bendrosiomis naudojimosi el. parduotuve taisyklėmis, susipažinti su el. parduotuvės Privatumo politika ir patvirtinti, kad su jomis sutinkate.

3. Registruodamiesi ir prisijungę Jūs patys esate atsakingi už pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių asmens duomenų, „Kinas Dainava“ neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

4. Už prisijungimo duomenų (vartotojo vardo ir slaptažodžio) saugumą esate atsakingi  Jūs patys. „Kinas Dainava“ neatsako už neteisėtą naudojimąsi Jūsų vartotojo paskyra.

5. Prisijungimo duomenis laikykite paslaptyje ir niekam jų neatskleiskite. Piktavaliai, pasinaudoję Jūsų paskyra, gali pridaryti Jums nemalonumų. „Kinas Dainava“ niekada neprašo el. paštu ar kitu būdu pranešti prisijungimo slaptažodžio. Jei gavote laišką su prašymu pasakyti slaptažodį, jokiu būdu to nedarykite.

6. „Kinas Dainava“ atsako už vartotojo duomenų saugumą ir jų neviešinimą tretiesiems asmenims bei naudojimą tik Privatumo politikoje nurodytais tikslais. Visais kitais atvejais vartotojo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

7. Vartotojai yra patys atsakingi už savo veiksmus, padarytus perkant kino bilietus el. parduotuvėje.

8. Kai kuriems filmams nustatyti žiūrovų amžiaus apribojimai. Jei Jūs įsigijote bilietus į filmą, pažymėtą indeksu (žymima prie kino filmo žanro) N-18 (nuo 18 m.) arba N-16 (nuo 16 m.), tačiau esate jaunesnio amžiaus, į salę nebūsite įleistas, o pinigų už bilietus negrąžinsime. Kai filmas rodomas dviem formatais, būkite atidūs rinkdamiesi įprastinio formato arba 3D kino filmo seansą (šie seansai išskiriami, prie seanso laiko prirašant 3D, prierašai LT SUB - originalo kalba su lietuviškais subtitrais, LT - lietuvių kalba, LT DUB - dubliuotas lietuviškai). Visada susipažinkite su pateikiama apie filmą informacija.

9. Į kino seansą nupirkti bilietai negrąžinami ir nekeičiami. Prieš pirkdami bilietus, visada tiksliai suplanuokite kino filmo seanso laiką ir bilietų skaičių, nes, pasikeitus Jūsų planams „Kinas Dainava“ padėti nebegalės. Pasirinkę vietas, pirkimą Jūs turite atlikti per 20 minučių (per tokias mokėjimo paslaugų sistemas kaip Maxima, Lietuvos paštas, Perlo paslaugos atlikti pirkimo nespėsite). Gautus bilietus atsispausdinkite arba išsaugokite išmaniajame įrenginyje - QR kodas nuskenuojamas įeinant į kino salę.

10. „Kinas Dainava“ neatsako už nesėkmingą pirkimo operaciją dėl Jūsų kompiuterio asmeninių nustatymų.  Jei nepavyksta prisijungti prie mūsų interneto svetainės, atlikti mokėjimo už bilietus arba atlikę mokėjimą internetu negavote žinutės apie sėkmingą pirkimo operaciją, pirmiausia patikrinkite savo el. pašto brukalo (angl. spam) skyrelį, taip pat įsitikinkite, ar Jūsų kompiuterio ugniasienė (angl. firewall) ir antivirusinė įranga tiksliai suderinta ir leidžia prieigą prie „Kinas Dainava“ svetainės. Iškilus klausimams ar neaiškumams, visada galite kreiptis į „Kinas Dainava“ pagalbos tarnybą el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

11. „Kinas Dainava“ neatsako už vartotojo nuostolius, jei nuostoliai buvo patirti  neatsižvelgus į „Kinas Dainava“ rekomendacijas ar vartotojo įsipareigojimus arba nesusipažinus su šiomis taisyklėmis, nors tokia galimybė vartotojui buvo suteikta, arba savaip jas interpretavus.

12. Jei Jums kyla abejonių, ar teisingai supratote akcijų, nuolaidų ar konkursų taisykles, bilietų kainas, kino filmų seansų laiką ar kino teatro taisykles, visada galite kreiptis pagalbos į „Kinas Dainava“ el. pašto adresu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

13. Likus 20 min. iki kino seanso bilietus galite įsigyti tik kino teatro kasoje.

14. „Kinas Dainava“ pasilieka teisę vienašališkai keisti taisykles iš anksto apie tai nepranešusi. Informacija apie pasikeitimus visada skelbiama svetainėje www.kinasdainava.lt