Veiksmo komedijoje „King‘s Man. Pradžia“ veikėjų išvaizda yra viskas

Veiksmo komedijoje „King‘s Man. Pradžia“ veikėjų išvaizda yra viskas

Veiksmo komedijoje „King‘s Man. Pradžia“ veikėjų išvaizda yra viskas

Niekas neapibūdina „tikro džentelmeno“ kaip jo išvaizda, o veiksmo komedijos „King‘s Man. Pradžia“ (angl. „The King‘s Man“) kūrybinė komanda tai puikiai žino. Artėjant naujojo „Kingsman“ franšizės filmo premjerai po net dvejų metų vėlavimo, kino studija „20th Century Studios“ pristatė septynių naujų personažų plakatų rinkinį, parodantį iš arčiau filmo herojus – slaptosios šnipų tarnybos „Kingsman“ įkūrėjus – ir filmo piktadarius.

Iš septynių naujų veikėjų portretų labiausiai išsiskiria aktoriaus Rhys Ifans sukurtas Rasputino personažas, paskelbtas su antrašte „saugokitės tų, kurie trauko virveles“. Pagrindinis filmo duetas Harris Dickinson ir Ralph Fiennes, kaip Konradas ir hercogas Oksfordas, apibūdinami kaip „stilingos aprangos pamatas“; aktoriai Djimon Hounsou ir Gemma Arterton, vaidinantys Shola ir Polly, du agentai, sukurti šnipinėti; ir Tom Hollander su Matthew Goode, karalius Jurgis V ir kapitonas Mortonas, du vyresnieji nariai, prižiūrintys „Kingsman“ slaptąją šnipų tarnybą.

Kiekvienas plakatas pažymi, kad filmas pagaliau išvys dienos šviesą kino teatruose gruodžio 22 dieną, prieš pat Kalėdas. Ši galutinė išleidimo data patvirtinta po daugiau nei dvejų metų nuo planuoto pradinio išleidimo 2019-ųjų metų lapkritį, kuri dėl COVID-19 pandemijos buvo atidėta net aštuonis kartus. Naujasis filmas yra dviejų ankstesnių režisieriaus Matthew Vaughn filmų „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ ir „Kingsman. Aukso ratas“ priešistorė, išsamiai papasakosianti, kaip pirmoji pasaulyje (išgalvota) nepriklausoma žvalgybos agentūra siekė užkirsti pasaulinį karą.

Veiksmo komedijoje „King‘s Man. Pradžia“ taip pat vaidina aktoriai Charles Dance, Daniel Brühl, bei Aaron Taylor-Johnson. „Kingsman“ slaptoji šnipų tarnyba, kurios misija – gelbėti pasaulį nuo piktadarių ir užtikrinti besitęsiančią taiką, kino gerbėjams buvo pristatyta prieš septynerius metus, tačiau iki šiol nebuvo žinoma nuo ko viskas prasidėjo.

Naujasis „Kingsman“ franšizės filmas „King‘s Man. Pradžia“ nukels žiūrovus į pačios pirmos pasaulyje nepriklausomos žvalgybos agentūros priešistorę ir atskleis jos kilmę.

Kai visų laikų blogiausi tironai ir nusikalstamos grupuotės suplanuoja padaryti sąmokslą sukeliant pasaulinį karą, grasinantį pražudyti milijonus taikių gyventojų, vienas žmogus privalo lenktyniauti su laiku, kad juos sustabdytų.

Ir nors ši užduotis atrodo rimta bei pavojinga, „Kingsman“ agentai visuomet garantuoja neišdildomus nuotykius, komiškas situacijas bei sprogstantį veiksmą.

Veiksmo komedija „King‘s Man. Pradžia“ Lietuvos kinuose nuo gruodžio 31 d.