Jamie Lee Curtis atskleidė, kad Helovino trilogiją pradėjo vieno žodžio laiškas

Jamie Lee Curtis atskleidė, kad Helovino trilogiją pradėjo vieno žodžio laiškas

Jamie Lee Curtis atskleidė, kad Helovino trilogiją pradėjo vieno žodžio laiškas

Aktorė Jamie Lee Curtis atskleidė, kad naujoji siaubo filmų „Helovinas“ (angl. „Halloween“) trilogija iš tikrųjų prasidėjo nuo paprasto, vos vieno žodžio elektroninio laiško.

Aktorės teigimu, franšizės prodiuseris Jason Blum režisieriui David Gordon Green parašė elektroninį laišką, kuriame paklausė tiesiog „Helovinas?“.

Po to režisierius D. G. Green kartu su bendraautoriumi Danny McBride sugalvojo naująją „Helovinas“ trilogiją – projektas įsivažiavo greitai ir paprastai.

Aktorės Jamie Lee Curtis teigimu, 2018 metų filmas, atrodo, atspindi tai, kas vyksta realiame pasaulyje su #MeToo judėjimu, ir kad netrukus kinuose pasirodysiantis tęsinys „Helovinas žudo“ (angl. „Halloween Kills“) atspindi šių metų JAV Kapitolijaus ataką.

„2018-ųjų metų filme matėme, kad Laurie tapo traumos auka.“ – sako J. L. Curtis. „Tai įvyko tuomet, kai prasidėjo #MeToo judėjimas.“

„Štai jūs turite filmą apie 40 metų traumuotą moterį, bet dabar ji atsistoja. Ir susiduria su tuo, kas vyksta visame pasaulyje.“ – teigia aktorė.

„O ką jie padarė su antrąja trilogijos dalimi, kas nutinka, kai likusieji terorizuojamo miesto gyventojai supyksta – mes sukūrėme filmą ir sukilimai, kurie pradeda ten vykti, kur žmonės išeina į gatves – visa tai įvyko realybėje, kas turėjo būti mūsų filmo dalimi. Tai yra filmas apie minios smurtą.“ – antrąjį trilogijos filmą „Helovinas žudo“ apibūdina aktorė Jamie Lee Curtis.

Aktorė priduria, kad „minios pradėjo burtis“ realiame gyvenime.

„Ir kai įvyko sausio 6-osios riaušės – filmas turėjo būti išleistas praėjusių metų spalį, todėl visi realiai matė, kaip minia šturmuoja JAV sostinę.“ – sako J. L. Curtis, manydama, kad visa tai yra tarsi pilnas ratas, visas miestas yra Maiklo Majerso auka, todėl gyventojai supyksta.

„Apie tai bus šis filmas – Haddonfield‘o miestą, visus to miesto žmones, taip pat nukentėjusius nuo Maiklo Majerso. Yra grupė žmonių, kurie labai pyksta ant valdžios ir ketina perimti jėgą į savo rankas.“ – sako aktorė.

Neseniai debiutavo naujas siaubo trilerio „Helovinas žudo“ anonsas, rodantis įvykius sugrąžinančius į originalią franšizės vietovę.

Nepažeidžiamas maniakas Maiklas Majersas bei jo persekiojama mergina Laurie Strode (akt. Jamie Lee Curtis) filme „Helovinas žudo“ Lietuvos kinuose nuo spalio 22 d.