Apie „Dainavos“ kino teatrą

Kino teatras „Dainava“ buvo atidarytas 1960 m. patrauklioje miesto vietoje, Alytaus centre, prie Miesto sodo. Tai buvo trečias kino teatras Alytuje, kuris vienintelis yra išlikęs mieste ir nuo gyvavimo pradžios, nenutraukęs pagrindinės veiklos, teikia gyventojams kino paslaugas – kaip vieną iš populiariausių kultūros sričių.

1993 m. Alytaus miesto taryba įsteigė savivaldybės įmonę Alytaus telekiną, kurios misija buvo ir yra supažindinti miesto ir regiono gyventojus su šiuolaikiniu kino menu – tiek amerikietišku, tiek europietišku, tiek nacionaliniu, naudojant naujausias kino technologijas, nepriekaištingai aptarnaujant žiūrovus, apsilankančius seansuose „Dainavos“ kino teatre.

1998 m. „Dainavos“ kino teatre buvo suremontuota kino salė, atliktas pastato išorės, stogo ir foje remontas, instaliuota moderni analoginė „Dolby surround“ garso atgaminimo sistema. Vėliau buvo atnaujintos kino salės kėdės. Salėje liko 170 vietų, bet padidinti tarpai tarp eilių, kad žiūrovams būtų patogiau.

2012 m. kino teatre buvo sumontuota skaitmeninė garso ir kino rodymo įranga.

Skaitmeninės kino technikos dėka, visi naujausi šio formato filmai rodomi nacionalinių, respublikinių ir pasaulinių premjerų dienomis.

3D Kinas

„Kinoton“ projektoriaus DCP 30 SX ir Dolby 3D sistemos dėka žiūrovai gali matyti filmus trimatėje erdvėje!